BİZDEN HABERLER

Bizden Haberler
K31-1120 Kapsülotomi Lensi, çok kullanımlı (yakında!)

1.8x görüntü büyültme ve 0.56x laser noktası büyültmeli çok kullanımlı elmas serisi lens


Katena'dan Yeni Özellikleriyle Barron Kornea Punch

Kornea Nakli Cerrahisinde Altın Standart

Katena, Barron Kornea Punch ürününe performansı arttırmak ve doku görüntülemeyi kolaylaştırmak için yeni özellikler eklerken, onu geleneksel olarak ayıran özellikleri koruyarak ürününü yeniden tasarladı. Bu tasarımın özellikleri, orijinal Barron teknolojisini ek tasarım geliştirmeleriyle birleştiriyor. Bu özellikler şunları içerir:

Doku Görüntüleme:

- "Open Top" dizaynı tepeden bakış açıklığı

- Kesmeden önce gelişmiş doku görüntüleme

- Bıçak tasarımı

- Sağlam bir paslanmaz çelik çubuktan yapılmıştır

- Düzgün, temiz kesim için lehimsiz bıçak

- Pürüzsüz ve keskin bir kesim için mikro bileyleme

- Daha ince bıçak duvarı

- Gelişmiş bıçak apresi

- Ölçü doğrulama

- Punch bıçak çapının üst ve yan taraflarında işaretleme alanları


Mikro Optik Acendis Grup Bünyesine Katıldı!

1952 yılından beri göz mikro cerrahisi alanında müşterilerine sunduğu hizmetler ve bu hizmetlerden edindiği tecrübeler ile Mikro Optik firması bu alanda Türkiye'nin en modern ürün portföyüne sahip olan firmalarının başında gelmektedir. 2017 yılında ACENDIS Grubu'na katılmıştır. Mikro Optik geniş satış, pazarlama ve servis ağına sahip ACENDIS Grubu'nun bünyesine katılarak sinerji ve deneyimlerini birleştirmiştir ve başarıya uzanan yeni bir yapıya sahip olmuştur.

Mikro Optik uzun yıllardır Rini marka göz ameliyat masalarını ve cerrah koltuklarını; Katena marka göz cerrahi aletlerini; Blink Medikal Tek Kullanımlık Cerrahi Aletlerini; Meyco Elmas Bıçaklarını ve ameliyathane aydınlatmasında da SIMEON marka ameliyathane lambalarını müşterilerine sunmaktadır.

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve geniş ve en son yenilikleri içeren ürün portföyü ile oftalmoloji alanındaki en yakın çözüm ortağınız Mikro Optik Ekibi olarak gerçekleştirdiğimiz hastane projelerimizle ilgili müşterilerimizden olumlu geri dönüşler almaktan büyük mutluluk duymaktayız. Müşterilerimizle aramızdaki işbirliği ve sinerji yeni hastane projeleri gerçekleştirmemizde bize güç vermektedir. Sizden aldığımız bu güç ile göz mikro cerrahisi alanındaki en yeni ürünleri sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.


Blink Medical Firması'nın Ürünleri de Ürün Portföyümüze Katıldı

Hastaneleriniz ve ameliyathaneleriniz için cerrahi aletler üreten Blink Medical firmasının ürünlerini ürün portfoyümüze eklemekten büyük mutluluk duymaktayız. Merkezleri İngiltere'de olan Blink Medical firması yüksek standartları ve ayrıntıları dikkate alarak ürettiği ürünleri ile tek kullanımlık ekipmanlar ve lensler alanında dünyanın en önemli üreticilerinden biri haline gelmiştir.


Katena Göz Cerrahi Aletleri ile Maksimum Kullanım Rahatlığı ve Hijyen

Merkezi Parsippany, NJ'de bulunan Katena firması göz cerrahisi alanında ürünler üreten inovasyon odaklı bir tıbbi teknoloji şirketidir. 1975 yılında cerrahi uygulamalar için göz cerrahi aletlerinin tedarikçisi olarak kurulan Katena, biyolojik, diagnostik lensleri, punktum tıkaçları ve glokom ve kornea cerrahisi cihazlarını kapsayacak şekilde ürün portföyünü genişletmiştir. Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız Katena firmasının cerrahi aletlerine, tıkaçlarına, lensler ve sarf malzemelerine ürün portföyümüzde yer vermekten büyük mutluluk duymaktayız.
© MİKRO OPTİK. Tüm Hakları Saklıdır.